• 20 lat doświadczenia

  • Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia

  • Szybkość i precyzja

  • Zapraszamy do współpracy projektantów

  • Nawet 15% taniej niż gdzie indziej

Firma P.U. Szydełko jest na rynku od 1997 roku. To szmat czasu. Do dziś zaufało nam już tysiące osób, powierzając swoje podłogi w nasze ręce. Nie zawiedliśmy. Fakt, że w przypadku nowych remontów wiele z nich po latach ponownie wybrało „Szydełko” jest dla nas najlepszym potwierdzeniem naszej jakości. W ciągu lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, którą zawsze jesteśmy gotowi służyć naszemu klientowi. Dbamy o to, by zatrudniać tylko najlepszych fachowców.

Zajmujemy się zarówno zleceniami indywidualnymi, jak i wielko powierzchniowymi inwestycjami od Bałtyku aż po Tatry. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wiemy jak cenny jest czas.

Od wielu lat współpracujemy z takimi firmami jak KOMFORT oraz IMPEL Tech Solutions Company. Byliśmy również jedyną firmą w Polsce oferującą usługi montażowe oraz wyłącznym dostawcą wysokiej jakości nakładek na schody, na terenie całego kraju, dla CARPETRIGHT, największej handlującej wykładzinami firmy w Europie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!

Rekomendacje

Certyfikaty

Referencje

Zapisano!